Пласт Філядельфія
Пласт Філядельфія

УПС - Улад Пластового Сеніорату

Осередкова УПС – пл. сен. Андрея Жаровська, СП

 

Улад Пластового Сеніорату (УПС) є інтеґральною частиною Пласту та творить четверту його організаційну формацію. В ЗСА горішня вікова границя для УСП це 35 років. Одначе, можна вступити до УПС від 28-го року життя. Кожний пластун-сеніор є обов'язаний:

- бути вірним ідейним основам пластового світогляду з'ясованим у трьох головних обов'язках пластуна і пластовому законі, що його основними прикметами є характер, самовиховання, здорова родина, добрий приклад, праця в суспільстві й провідництво;

- бути діяльним у Пласті, або в якійсь іншій громадській ділянці;

- бути правильно оформленим членом Пласту, згідно з приписами крайового статуту пласту, по-змозі в одному з куренів УПС та до найближчого осередка праці УПС і вдержувати з ними організаційний зв'язок;

- фінансово допомагати Пластові точним вплачуванням членських внесків та здобуванням для нього матеріяльних засобів;

- сповняти всі обов'язки приписані статутом своєї пластової крайової організації.

 

Додаткова інформація про Улад пластового сеніорату знаходиться тут 

http://plastusa.org/ups 

Дорогі Сеньйори,

Пластова Станиця Філядельфія розпочала пластову працю з офіційним відкриттям 16-го вересня 2017р. Хочемо заохотити і наш Осередок Сеньйорів брати активну участь у всіх святкуваннях, як і в праці з юнацтвом і новацтвом.  Подаємо важливі дати:

ЖОВТЕНЬ:

1-го жовтня (неділя) Пластуни що року беруть участь в Прощі Сестер Василіянок. Просимо прийти в одностроях на год. 10:45 рано на збірку.  Служба Божа починається о год. 11-ій.  Додається розклад дня.

7-го жовтня (субота) Повідомляємо, що наступні Загальні Збори Станиці Філядельфії відбудуться в суботу, 7-го жовтня, 2017 р. о год. 10-ій рано в Пластовій Домівці у Дженкінтавн, ПА, в одностроях. Всі члени нашої станиці, включно з осередком Сеньйорату, є зобов’язані бути на Загальних Зборах.

***** Сходини Осередку Сеніорату - просимо вибрати дату:  або після Загальних Зборів 7-го жовтня  або 14-ого жовтня о год 10-ій ранком.  Прийдіть зі ідеями - як ми можемо допомогти в станичній праці?, пляни на прогульку для сеніорату?, чи можемо допомогти з колядою?, чи можемо допомогти зі Вифлеємським Вогнем?, як можемо помогти на базарі?, ідеї на фонд-бенефіс?, і.т.п....  але, не забудьте вибрати дату сходин.  Ми вас повідомимо до середи про дату Осередкових сходин.

15-го  жовтня (неділя) 75 ліття УПА і 70 ліття Акції Вісла

Пропам’ятний концерт, присвячений 75-ти літтю УПА та 70-ти літтю акціі ’Вісла’ відбудеться в неділю 15-го жовтня в залі ім. інж.Бориса Захарчука.  Початок о 2-ій год.

В програмі:

- заслужений артист України, рок-співак та композитор Тарас Чубай

- театральна група ’Нової Української Хвилі’ у Філадельфії

Заохочуємо всіх прийти на цей дуже важливий в наші історії пропам’ятний концерт.

 

ЛИСТОПАД:

18-го листопада (субота) відбудеться перший фонд-бенефіс fundraiser’ під назвою: ‘Painting with a Twist!’ – Є нагода разом з продругами, другами, друзями, та з родиною виявити свої почуття та здібності фарбою, пензлями, і.т.п. 

Де:         Paint Studio #95    209 Leedom Street, Jenkintown, PA  19046

Час:        9:30 рано – 12:30 по пол.

Кошт:    $50.00 включає мистецькі матеріали для вжитку підчас бенефісу, напитки та легку перекуску. Весь дохід призначений на нашу станицю!

Зайдіть на мережу:  PRIVATE - Plast-Philly Fundraiser | 11/18/2017                 https://www.paintingwithatwist.com/events/viewevent.aspx?eventID=1288723>

About this Class

Please join us for a fun morning all for a good cause. Arrive at 9:30 and enjoy a light brunch and sip on some mimosas. Begin painting promptly at 10 and by noon, your masterpiece will be complete! But there is no need to rush out right away as there will be a raffle and of course, more mimosas.

Please register as soon as possible as seats are limited. All proceeds benefit our Plast Stanytsia in Philadelphia. Invite your family and friends and come enjoy the crisp autumn morning among good company all for a good cause!

For additional information and to access password to register please email trichard1105@gmail.com

CANCELLATION POLICY:

A refund or store credit will be provided for individuals canceling with at least 24 hours notice.                  

ГРУДЕНЬ:

 

9-го грудня (субота) збірка в домівці в повних одностроях для приняття Вифлеємського Вогню.

Різдвяний базар.

Не забудьте відповісти нам що до бажаної дати на сходини Осередку Сеньйорів. !!!!!

СКОБ!

пл. сен. Мотря Бойко Вотерс і пл. сен Рома Клюфас

спів-осередкові

 

Правильник УПС
Pravylnyk_UPS.pdf
Adobe Acrobat document [1.9 MB]

Plast, Ukrainian Scouting Organization USA

Philadelphia Branch

700 North Cedar Road

Jenkintown, PA 19046
 

contact@plastphilly.org

plastphiladelphia@gmail.com

Пласт в США

www.plastusa.org

Пласт в Україні

www.plast.org.ua

Пласт в світі

www.plast.global