Пласт Філядельфія
Пласт Філядельфія

Новини

Painting with a Twist 18-го листопада 2017

 

 

Дякуємо Христі Брожині і Тані Річард за чудовий творчий день на користь нашій станиці!

 

Орликіяда 2017

 

Цього року наше юнацтво брали участь на Орликіяді де загін юнаків виграв 2-ге місце а юначки 6-те з 16 загонів з США і з Канади. Вітаємо!!

Проща до Божої Матері Сестри Чину Святого Василія 

 

Що року, пластуни зі станиці Філядельфії беруть участь у Прощі до Божої Матері Сестри Чину Святого Василія у жовтні. Сьогодні був просто чудовий день! 1-го жовтня 2017 р.

 

Відкриття станичного року 

 

Відкриття Станичного Року 2017-2018

відбулося в суботу, 16-го вересня 2017 року в УОКЦ на дворі біля Пластової Домівки. Бунчужний свята - ст. пл. Андрій Тарасюк, ВБ, писар - пл. роз. Оксана Жаровська.

Взнали, що 127 пластунів були на пластових таборах та вишколах - на всіх трьох оселях в США, в Торонті та і в Німеччині на ЮМПЗ. Підчас мистецької точки на ЮМПЗ, наш гурток «Муфлони» виступив і виграв перше місце! Своїм виступом вони представляли цілу Америку. Вітаємо нових юнаків та юначок! Бажаємо всім чудового пластового року!

 

 

Пластове літо 2017 р.

Цього літа я був перший раз Братчиком на таборі Новаків на Вовчій Тропі. З Філядельфіі було ще 4 братчики - Максим Чума, Захар Фірко, Матей Стефурак і Роман Долинай. Тема табору була "Гільдія". Разом з 15-ма Булавними і 63-ма новаками ми створили "Гільдію". Весь табір був цілеспрямований по темі казки "Гільдія", кожний рій відігравав свою частину у цій темі. Кожних пару днів Комендант додавав нові факти і деталі до нашої Казки у фільмі, в якому всі брали участь. Кожних пару днів Гнізда мали різні місії / завдання по темі табору, котрі вони виконували. На протязі 3-ох тижнів табору ми провели Олімпійські Змагання, Гавайський Вечір , Водні Гри і багато інших цікавих занять та ігри. Новаки також мали Прогульку автобусом до Албані, де вони мали можливість грати різні гри в Аркада.

 

- Братчик Марко Качай

 

 

 

На Початковому Таборі (оселя Вовча Тропа) - Лісова Гра.

Сестричка Марина Чума з роєм "Жваві Жаби".

 

 

 

Табір Ю2 (старшого юнацтва) на Вовчій Тропі.

Учасники і виховники з Філядельфії на фотографіях (Виховники ст. пл. Лесик Жаровський, ст. пл. Петро Кондрат, ст. пл. Мацьо Шуст, ст. пл. Лесик Фірко, ст. пл. Наталя Кондрат, учасники - пл. роз. Роман Веремієнко, пл. роз. Віка Угрин, пл. роз. Марина Чума, пл. роз. Настя Майстрич, пл. роз. Устина Данилович)

 

 

Пл. роз. Оксана Жаровська - подруга на оселі Писаний Камінь.

 

 

 

Пл. роз. Захар Фірко, ст. пл. Олесик Фірко, і ст. пл. Скоб Павло Шатинскі були виховники на оселі Вовчі Тропі. Знимкували на хрещення табір юнаків.

 

 

Курінні сходини УПЮ-ок, 25-го лютого 2017 року. Вчимося про лещетарство!

 

Гніздові сходини УПН-ок. Ми змайстрували гарні медузи з моря (28-го січня 2017 року). Всі новачки так гарно займалися нашим проєктом і змайстрували кольорові медузи!

Plast Ukrainian Scouting, A Unique Story 14-го січня 2017 р.

 

В суботу, 14-го січня, 2017 р. у Українському Освітньо-Культурному Центрі (УОКЦ)  у Дженкінтавн, поблизу Філядельфії, Па. відбулася презентація довго-очікуваної книжки про історію Пласту, PLAST – Ukrainian Scouting; A Unique Story. Книжка друкована в англійській мові для ширшого розповсюдження у світі, особливо в країнах цеї розговірної та писемної мови. Головним автором книжки є історик, св. п. Орест Субтельний. Створенo було додаткову Редакційну Колєґію при Головній Пластовій Булаві (ГПБ) в складі пластунів-сеніорів, Ореста та Тані Джулинських, Оксани Закидальської, Mирона Бабюка, та Богдана Колоса.

 

Презентація книжки ПЛАСТ англомовна історія Пласту (стаття)
Subtelny.Plast Presentation 2017.pdf
Adobe Acrobat document [72.5 KB]

Пластова Свічечка 14-го січня 2017 р.

 

Традиційна Пластова Свічечка Станиці Філядельфії відбулася в суботу, 14-го січня в приміщенні Українського Освітньо-Культурного Центру у Дженкінтавн, біля Філядельфії, Па. Від багатьох років, пластуни зєднюються з пластунами цілого світу, щоби відзначити Різдво Христове символічною свічечкою. Ще додатково, пластуни діляться Вифлеємським Вогнем Миру, який прилітає спеціяльним способом  Австрійською авіялінією із Вифлеєму. Скавти та пластуни у різних країнах Европи (зокрема в Україні), Канади, та США поширюють цей вогонь по своїх осередках, як знак любови, миру, злагоди, та душевного спокою.

 

Пластова Свічечка Станиці Філядельфії (стаття)
Pl.Svichechka.2017.pdf
Adobe Acrobat document [68.2 KB]

Вифлиємський Вогонь Миру у Бріджпорті грудень 2016 р.

4-ий курінь ім. Ольги Басараб на Орликіяді 2016 р.

Вітаємо до нового пластового станичного року 2016-2017!

 

Запрошуємо новацтво і юнацтво, старших пластунів, сеніорів, батьків та опікунів на відкриття 17-го вересня о год. 1:30 в УОКЦ надворі біля пластової домівки. Просимо брати участь в повних пластових одностроях.

Хочете вивчити пластові пісні? Можете всі знайти тут на сайті При Ватрі http://pryvatri.de/

Цього року Орликівці святкують 70-ліття заснування нашого куреня. І дійсно маємо що святкувати! Сьогодні, члени куреня знаходяться не лише в діаспорі, а також в Україні. Тому перейменували наш курінь "8-ий курінь У.П.С. "Орликівці" імені Григора і Пилипа Орлика". Зміна назви віддзеркалює новий склад куреня і його діяльності: Григор Орлик діяв в діаспорі, а його батько Пилип Орлик в Україні – як і члени нашого куреня.

 

Матеріял та додаткова інформація для виховників та юнацтва - www.orlykiada.org

Plast, Ukrainian Scouting Organization USA

Philadelphia Branch

700 North Cedar Road

Jenkintown, PA 19046
 

contact@plastphilly.org

Пласт в США

www.plastusa.org

Пласт на Україні

www.plast.org.ua

Пласт в світі

www.plast.org